در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
توجه: براي قرار گرفتن سریع در نتایج اول گوگل و درج آگهی شما در كانال تلگرام ، آگهی ستاره دار ثبت كنيد | فقط آگهی های 6 و 7 و 8 ستاره و آگهی متنی در كانال منتشر می شوند. | برای سهولت در درج آگهی ، اپلیكیشن (برنامه) اندروید سايت آگهی 98 را روی گوشی و يا تبلت خود نصب نمایید.

آگهي 98

ثبت شرکت مخابراتی

ثبت شرکت مخابراتی

آگهی رایگان
  • مشاغل خدمات اداری
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۸/۳۰
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۳۰
  •    تهران تهران
  • 104 بازدید
چنانچه علاقه مند به تاسیس شرکت های مخابراتی هستید و می خواهید با شرایط راه اندازی آن آشنا شوید این مقاله را حتماَ مطالعه فرمایید چرا که اطلاعات کاملی در مورد تاسیس شرکت های مخابراتی در اختیار شما خوبان قرار داده ایم.

آشنایی با شرکت های مخابراتی و زمینه ی فعالیت آن ها
صور ابتدایی ارسال خبر، افروختن آتش و ایجاد دود بر فراز کوهها ، نواختن طبل و قاصدان پیاده یا سواره بوده است .اما از سال 1840که الفبای مورسی تلگراف مورد استفاده قرار گرفت پیشرفت تکنولوژی مخابرات سرعت زائدالوصفی داشته است به طوریکه امروزه مخابرات به عنوان سریع ترین روش شناخته شده ، با انتقال اطلاعات مهم در عرصه های گوناگون اقتصادی ،فرهنگی و اجتماعی نقش ارزشمند و والایی را نصیب خود ساخته است.
به دنبال این تحولات، بر اهمیت شرکت های مخابراتی نیز بیش از پیش افزوده شده است. طبق ماده یک قانون تاسیس شرکت مخابراتی مصوب 1350: شرکت های مخابراتی به منظور تاسیس ، توسعه، نگهداری، و بهره برداری شبکه های مخابرات کشور برای ایجاد ارتباط مخابرات اعم از عمومی و اختصاصی در داخل کشور و یا سایر کشورهای جهان ،به طوری که هماهنگ کردن انها بر عهده دولت باشد تشکیل می شوند. بنابراین موضوع و هدف شرکت مخابراتی ، تاسیس و توسعه شبکه و تاسیسات مخابراتی در حوزه عملیاتی شرکت و نگهداری و بهره برداری از آن در قالب تحقق اهداف و برنامه های وزارت پست و تلگراف و تلفن و شرکت مخابرات ایران می باشد.

ثبت شرکت مخابراتی :
برای ثبت شرکت ها ی مخابراتی می توان به دوشکل ثبت شرکت سهامی خاص و شرکت سهامی عام اقدام نمود. با توجه به انتخاب هریک ازشرکت ها برای ثبت ، می بایست مجوزهای لازم نیز اخذ شود . شایان ذکر است ، تاسیس شرکت با فعالیت شبکه های مخابراتی، خدمات مخابراتی، پستی و فناوری اطلاعات منوط به اخذ مجوز از ” وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ( شرکت مخابراتی ) ” می باشد.
نکته : افراد درحال تحصیل دررشته مخابرات یا فارغ التحصیل مخابرات وفناوری اطلاعات می توانند شرکت مخابراتی ثبت نمایند.
درادامه توضیح مختصری درمورد شرکت سهامی وانواع آن (شرکت سهامی عام وشرکت سهامی خاص ) ارائه می دهیم:
شرکت سهامی چیست ؟
آدرس: تهران، خیابان جردن، خیابان دستگردی (ظفر) ، پلاک 277، ساختمان بانک خاورمیانه، طبقه 5، واحد 10
سایت: sabticall.com
تلفن: 9669-021
ایمیل: info@sabticall.com
  ثبت آگهی رایگان