در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
توجه: براي قرار گرفتن سریع در نتایج اول گوگل و درج آگهی شما در كانال تلگرام ، آگهی ستاره دار ثبت كنيد | فقط آگهی های 6 و 7 و 8 ستاره و آگهی متنی در كانال منتشر می شوند. | برای سهولت در درج آگهی ، اپلیكیشن (برنامه) اندروید سايت آگهی 98 را روی گوشی و يا تبلت خود نصب نمایید.

آگهي 98

ثبت شرکت در اهواز

ثبت شرکت در اهواز

آگهی رایگان
  • مشاغل خدمات اداری
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۱۰/۰۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۰۵
  •    تهران تهران
  • 101 بازدید
اهواز،مرکز استان خوزستان یکی از هشت کلانشهر ایران است.شهر اهواز با 20000 هکتار مساحت،چهارمین شهر وسیع ایران پس از تهران و مشهد و تبریز می باشد.برپایه تازه ترین آمار رسمی،جمعیت آن 9698431385 نفر بوده که اهواز را در جایگاه هفتمین شهر پرجمعیت ایران قرار می دهد.


اهواز به دلیل ماهیت خود،طی سالیان دراز مورد توجه سرمایه گذاران کثیری قرار گرفته است.استقرار بزرگ ترین شرکت حفاری کشور(شرکت ملی حفاری ایران) و همچنین بزرگ ترین شرکت تولید کننده ی نفت ایران(شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب)،تنها قسمتی از ظرفیت های استان است که سرمایه گذاری در این استان را بدلیل شرایط خاص خود بسیار متنوع نموده است.
مضاف بر این،به دلیل استقرار بزرگ ترین کارخانه های مادر در اهواز،این استان از ظرفیت های بی بدیلی برخوردار است که همین مهم، چشم انداز روشنی را برای سرمایه گذاری در طرح های اقتصادی سودآور پدیدار می سازد.لذا،با توجه به مزیت های قابل توجه موجود، این منطقه موقعیت ممتازی برای جلب و جذب فعالان اقتصادی دارد.
در ذیل،ضمن توضیح نحوه ی ثبت شرکت های سهامی خاص و با مسوولیت محدود به عنوان پراستقبال ترین انواع شرکت ها،به مدارک و شرایط لازم جهت ثبت هر یک از آن ها می پردازیم.پر واضح است شما سروران ارجمند،در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
_ثبت شرکت سهامی خاص در اهواز:
شرکت سهامی خاص،شرکتی است بازرگانی که تمام سرمایه آن منحصراَ توسط موسسین تامین گردیده و سرمایه آن به سهام تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام،محدود به مبلغ اسمی سهام آن ها است.
در رابطه با شرکت سهامی خاص نکات ذیل قابل توجه است:
*حداقل سرمایه شرکت های سهامی خاص یک میلیون ریال است.
*تعداد مدیران حداقل سه نفر است.
*تعداد سهامداران نباید از سه نفر کمتر باشد.
*در شرکت سهامی خاص اوراق قرضه قابل انتشار نیست.
*سهام شرکت سهامی خاص قابل عرضه در بورس نیست.
*انتقال سهام در شرکت سهامی خاص موکول به موافقت سایر شرکاست.
آدرس: خیابان ولیعصر، تقاطع نیایش، بلوار اسفندیار، پلاک 90
سایت: companyregister.ir
تلفن: 42143-021
ایمیل: info@companyregister.ir
  ثبت آگهی رایگان