در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
توجه: براي قرار گرفتن سریع در نتایج اول گوگل و درج آگهی شما در كانال تلگرام ، آگهی ستاره دار ثبت كنيد | فقط آگهی های 6 و 7 و 8 ستاره و آگهی متنی در كانال منتشر می شوند. | برای سهولت در درج آگهی ، اپلیكیشن (برنامه) اندروید سايت آگهی 98 را روی گوشی و يا تبلت خود نصب نمایید.

آگهي 98

بت شرکت تعاونی خیاطی

بت شرکت تعاونی خیاطی

آگهی رایگان
  • مشاغل خدمات اداری
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۱۲/۰۸
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۱۲/۰۸
  •    تهران تهران
  • 128 بازدید
خیاطی هنر و حرفه دوخت انواع منسوجات ( لباس، پرده و ...) است.کار خیاط آمیخته با هنر، خلاقیت و مهارت است. خیاط باید انواع پارچه را بشناسد و در دوخت و دوز مهارت داشته باشد.همچنین داشتن خلاقیت و مهارت در طراحی برای این شغل لازم است؛ در کنار همه این ها شاید بتوان داشتن تجربه را مهم ترین عامل موفقیت در شغل خیاطی دانست هرچه خیاط تجربه بیشتری داشته باشد، در کارش موفق تر خواهد بود.


از جمله مهارت های لازم برای این شغل عبارت است از :
-علاقه زیاد به طراحی، دوخت و مدو آگاهی از جدیدترین آنها
- خلاقیت و قدرت تجسم طرح ها
- مهارت عالی در دوزندگی
- توجه به علایق و گرایشهای مشتریان
- مهارت ارتباطی مناسب در مقابل مشتریان
- مهارت برش الگو
- شناخت از انواع پارچه و ویژگی های آنها
امروزه، شرکت های تعاونی با موضوع فعالیت خیاطی، یکی از شرکت های پرمخاطب جهت ثبت و راه اندازی می باشند. برای ثبت هر شرکت تعاونی با موضوع فعالیت خیاطی لازم است نخست جواز کسب از اتحادیه مربوطه و یا مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه ای را دریافت نموده و سپس با لحاظ ضوابط قانونی ثبت تعاونی نسبت به ثبت اقدام کرد.

اعضاء شرکت تعاونی
1. حداقل و حداکثر تعداد عضو در تعاونی ها به نسبت سرمایه و فرصت اشتغال و نوع فعالیت و رعایت اصل عدم تمرکز و تداول ثروت به وسبله آیین نامه ای تعیین مس شود که به تصویب وزارت تعاون می رسد. ( ماده 6 ق. ب. ت )
2. در هر صورت تعداد اعضاء شرکت تعاونی نمی تواند کمتر از 7 نفر باشد.
3. اعضاء می توانند شخص حقیقی یا حقوقی باشند.
4. اگر عضو شخص حقوقی است، باید در زمره اشخاص حقوقی غیر دولتی باشد. بنابراین دولت، وزارتخانه ها، سازمان های دولتی و شرکت های دولتی نمی توانند به عنوان عضو در یک شرکت تعاونی وارد شوند.
5. در تعاونی های چند منظوره اگر عضویت همه آزاد باشد، داشتن عضو غیرشاغل مجاز است ، اما هیات مدیره و مدیر عامل باید از میان اعضاء شاغل باشند.
6. اعضاء برای عضویت در شرکت تعاونی باید واجد شرایط مذکور در ماده 9 ق. ب. ت باشد . ( در ادامه به این شرایط خواهیم پرداخت ).
7. اعضاء حق نظارت بر امور شرکت تعاونی را دارند. این نظارت ممکن است به واسطه انتخاب بازرسان یا به طور مستقیم صورت گیرد.

آدرس: میدان ونک، تقاطع ملاصدرا و کردستان، بن بست فرشید، پلاک 8، واحد 5
سایت: kararegister.com
تلفن: 88880006-021
ایمیل: sabtkara@gmail.com
  ثبت آگهی رایگان