در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
توجه: براي قرار گرفتن سریع در نتایج اول گوگل و درج آگهی شما در كانال تلگرام ، آگهی ستاره دار ثبت كنيد | فقط آگهی های 6 و 7 و 8 ستاره و آگهی متنی در كانال منتشر می شوند. | برای سهولت در درج آگهی ، اپلیكیشن (برنامه) اندروید سايت آگهی 98 را روی گوشی و يا تبلت خود نصب نمایید.

آگهي 98

ثبت شرکت با موضوع فعالیت بورس

ثبت شرکت با موضوع فعالیت بورس

آگهی رایگان
  • مشاغل خدمات اداری
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۱۲/۰۸
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۱۲/۰۸
  •    تهران تهران
  • 113 بازدید
پیش از هر چیز ، لازم دانستیم به مناسبت موضوع ، راجع به معاملات بورس توضیحاتی ارائه نماییم . سپس وارد بحث اصلی شویم . خاطر نشان می شویم خوانندگان عزیز در صورت نیاز به هرگونه مشاوره در این رابطه می توانید با همکاران ما در ثبت شرکت کیا تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما در این مرکز، با سال ها تجربه ی موفق، آماده ی ارائه خدماتی ارزنده به شما عزیزان می باشند.

معاملات بورس
قانون تجارت، در امور معاملات بورس بیانی ندارد. لیکن چون این معاملات، خصوصیات معاملات تجاری را داشته و به قصد کسب سود انجام می گیرد، می تواند در ردیف معاملات تجاری قرار گیرد. منظور از بورس بازار معاملات کالا و اوراق بهادار است. در بورس ، کالاها ، بدون عرضه و تسلیم و تحویل، با مبادله قبض انبار معامله می شود.
برای توضیح بیشتر اضافه می شود، انبارهای عمومی، در مقابل امانت گرفتن کالاها، سندی صادر و به امانت گذار تسلیم می کنند که از دو قسمت " قبض رسید " و " برگ وثیقه " ، تشکیل شده و قبض انبار یا وارانت نامیده می شود. قبض رسید، مدارک مالکیت و سپردن کالاها در انبارهای عمومی بوده و برگ وثیقه بعد از ظهرنویسی، دلیل وثیقه بودن کالا، ( در ازاء وامی که از دارنده جدید برگ وثیقه دریافت شده) ، می باشد.
قبض رسید و برگ وثیقه انبارهای عمومی را ، می توان توام یا جداگانه از طریق ظهرنویسی منتقل نمود. در صورت ظهرنویسی " برگ وثیقه " ، کالاهای مربوط به آن، در گرو شخصی که ظهرنویسی به نفع او شده، قرار خواهد گرفت و در صورت ظهرنویسی " قیض رسید " ، مالکیت کالا به انتقال گیرنده منتقل خواهد شد.
شایان ذکر است، بورس اوراق بازار خاصی است که در آن دادو ستد اوراق بهادار انجام می گیرد. اوراق بهادار عبارت است از سهام شرکت های سهامی و اوراق قرضه صادر شده از طرف شرکت ها و شهرداری ها و موسسات وابسته به دولت و خزانه داری کل که قابل معامله و انتقال باشد.

ثبت شرکت با موضوع فعالیت بورس
فعالیت در زمینه های ذیل مستلزم اخذ مجوز از " سازمان بورس و اوراق بهادار" (حسب مورد معاونت نظارت بر بورس و ناشران و معاونت و نهادهای مالی) می باشد .
نهادهای مالی از جمله کارگزاران، معامله گران ،بازارگردانان،مشاوران سرمایه گذاری موسسه رتبه بندی،صندوق سرمایه گذاری شرکت های سرمایه گذاری، شرکت پردازش اطلاعات مالی، شرکت های تاًمین سرمایه و صندوق بازنشستگی در قالب موضوع فعالیت هایی از قبیل سرمایه گذاری در سهام و سهم الشرکه،واحدهای سرمایه گذاری سایر اوراق بها دار،واسطه گری در خرید و فروش و مشاور و ارزشیابی و تصفیه و پایاپای معامله ی اوراق بهادار،تحلیل اطلاعات و دریافت دستور های خرید و فروش،فراهم آوردن تسهیلات لازم برای معاملات با تعهد پذیره نویسی و فروش سپرده گذاری و توفیق، تنظیم روابط بین اشخاصی که در بازار اوراق بهادار فعالیت دارند، صدور گواهینامه های حرفه ای مرتبط و خرید و فروش سهام و سهم الشرکه و اوراق بهادار،صندوق سرمایه گذاری با استفاده از طرح های پس انداز و سرمایه گذاری و مزایای تکمیلی برای بازنشستگان سرمایه گذاری در اوراق بهادار واسطه در معاملات بورسی و اوراق بهادار ،فعالیت های کارگزاری،مشاوره،سبد گردانی،پذیره نویسی،تعهد پذیره نویسی امور مربوط به ثبت نگهداری انتقال مالکیت اوراق بهادار و تسویه ی وجوه ارائه ی خدمات الکترونیکی معاملات اوراق بهادار، تعاونی سهام ،عام

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ولیعصر شمالی، کوچه شریفی، پلاک ۵۵، واحد 13
سایت: kiasabt.com
تلفن: 88888273-021
ایمیل: info@kiasabt.com
  ثبت آگهی رایگان