در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
توجه: براي قرار گرفتن سریع در نتایج اول گوگل و درج آگهی شما در كانال تلگرام ، آگهی ستاره دار ثبت كنيد | فقط آگهی های 6 و 7 و 8 ستاره و آگهی متنی در كانال منتشر می شوند. | برای سهولت در درج آگهی ، اپلیكیشن (برنامه) اندروید سايت آگهی 98 را روی گوشی و يا تبلت خود نصب نمایید.

آگهي 98

اجاره روزانه و ارزان خانه در تهران

اجاره روزانه و ارزان خانه در تهران

آگهی رایگان
  • خدمات مسافرتی هتل ، محل اقامت
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۹/۰۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۹/۰۵
  •    تهران تهران
  • 24 بازدید
در ابتدا هدف خود را از رفتن به این سفر مشخص کنید، در ارتباط با شهر مقصد، شرایط محیطی، آب و هوایی، جاذبه‌ های شهر و فرهنگ مردم مطالعه کنید، لیستی از تمام کارهایی که می خواهید انجام دهید را تهیه کنید و برای پیدا کردن آپارتمان، سوئیت و یا هتل مناسب خود اقدام کنید. اکثر مسافران پیش از رفتن به سفر به فکر مکان اقامت خود نیستند و این امر موجب می شود که نه تنها محل مناسب خود را برای سکونت پیدا نکنند، بلکه باید از بسیاری توقعات و امکانات مورد نظر خود چشم پوشی کرده و هزینه های گزافی را پرداخت نمایند.
اجاره سوئیت در تهران را فقط از تهران مبله 724 بخواهید.

نکاتی هنگام قبل اجاره کردن مکان اقامت در سفر

این نکات می تواند برای شما بسیار مفید و ارزشمند باشند و توجه به آنها خالی از لطف نیست.

1- هنگام اجاره از امکانات داخلی، تمیز بودن، نظافت و از وجود همسایگان خوب و همچنین امکانات محله مانند درمانگاه، دسترسی به اماکن عمومی، مراکز خرید دسترسی آسان به وسایل حمل و نقل مناسب، دسترسی آسان به خیابان های اصلی منطقه اطمینان حاصل نمایید.

2- از مناسب بودن قیمت طبق امکاناتی که در اختیار شما می گذارند، اطمینان حاصل نمایید و به درستی و دقیق در این باره تحقیق کنید.

3- بعضی از خدمات مانند استفاده از تلفن، اینترنت، تلویزیون، برق و ... متحمل هزینه اضافه می‌شوند، این اتفاق هنگامی رخ می دهد که از افراد، واسطه‌های خیابانی ، شرکت ها و سایت های غیر معتبر محل اقامت خود را اجاره کنید

4- امنیت را در نظر داشته باشید. شما به راحتی می خواهید استراحت کنید، آرامش داشته باشید و وسایل خود را با آسودگی خاطر در آن محل قرار دهید. همچنین باید توجه داشته باشید که قبل از بیرون رفتن وسایل ارزشمند خود را در یک مکان قرار دهید و جای آن را حتما به خاطر بسپارید.

5- اگر هدف شما از رفتن به این سفر گردش و تفریح است، باید مناطق گردشگری را بررسی کرده و نزدیک به آنها مکان اقامت خود را انتخاب کنید. اگر شما برای زیارت می روید باید نزدیک به محل های زیارتی و عبادتی سوئیت اقامت خود را انتخاب کنید. اگر کارهای اقتصادی و اداری مد نظر شما می باشد باید به مکان های قرارگیری ادارات و شرکت ها توجه ویژه‌ای داشته باشید. برای سفرهای علمی - پژوهشی به محل برگزاری کنفرانس ها و آزمون ها توجه کنید و در انتها برای سفرهای ورزشی مکان برگزاری مسابقات را شناسایی کنید.
  ثبت آگهی رایگان